Κυριακή 15 Μαρτίου 2015

ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-Α.Ο.ΠΗΓΑΣΟΣ 3-0 ΣΕΤ

Κάνοντας κακή εμφάνηση στα δύο πρώτα σετ και με διαιτητικό λάθος( ακόμα μια φορά) στο τρίτο σετ είχε σαν αποτέλεσμα μια ακόμα ήττα.Στα δύο πρώτα σετ η ομάδα μας ήταν σαν να βρισκόταν σε άλλο γήπεδο.Στο τρίτο βρήκαν το ρυθμό τους και ενώ το σκορ ήταν 24-23 υπέρ της γηπεδούχου έγινε επίθεση από την πασαδώρο που βρισκόταν στην πίσω ζώνη και αντί να σφυρικτή υπέρβαση και να γίνει το 24-24 δόθηκε ο πόντος στη γηπεδούχο μέσα σε έντονες διαμαρτυρίες και έγινε το 25-23 και το 3-0 σετ.Αξίζει να σημειωθεί ότι στα τελευταία παιχνίδια η προπονήτρια παίρνει στην δωδεκάδα και κορίτσια από τις κορασίδες,ώστε να ζουν τα παιχνίδια από μέσα αφου σε αυτά τα κορίτσια η ομάδα βλέπει το μέλλον της. Α.Ο.ΠΗΓΑΣΟΣ:(ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ) ΡΕΝΤΟΥΜΗ,ΚΑΣΣΟΥ,ΝΤΙΓΚΟΥ,ΠΙΝΤΖΟΥ,ΚΑΣΔΟΒΑΣΙΛΗ,ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ,ΤΖΙΟΡΙΔΗ,ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ.ΒΛΑΧΟΥ,ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ, ΣΤΡΑΤΙΝΑΚΗ,ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΥ.