Παρασκευή 1 Φεβρουαρίου 2013

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ-Α.Ο.ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 3-0 ΣΕΤ

Ήττα παρά την πολύ καλή εμφάνιση για την ομάδα μας από την ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ με 3-0 σετ σε ένα παιχνίδι που κρίθηκε στις λεπτομέρειες.Τα κορίτσια μας χωρίς το άγχος των βαθμών αλλά με συνεχή άνοδο της απόδοσης τους από παιχνίδι σε παιχνίδι ανάγκασαν τον προπονητή της Αργυρούπολης να παραδεχθεί ότι η ομάδα μας δεν έχει καμία σχέση με αυτή που αντιμετώπισε τον πρώτο γύρο και ότι είναι καλύτερη από ομάδες που βρίσκονται στις πρώτες θέσεις.Τα κορίτσια μας πηγαίναν το παιχνίδι πόντο πόντο και έχαναν το σετ στις λεπτομέρειες και ίσως άξιζαν αν όχι την νίκη τουλάχιστον 1-2 σετ. Επόμενος αντίπαλος ο Πειραϊκός έντός έδρας μετά από τρεις αγώνες μακρυά από το γήπεδο μας. Α.Ο.ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ:(ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ) ΧΡΗΣΙΜΟΥ,ΚΑΣΣΟΥ,ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ,ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ,ΜΙΧΑΛΟΠΥΛΟΥ,ΝΤΙΓΚΟΥ,ΜΑΥΡΑΚΗ,ΡΕΝΤΟΥΜΗ,ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ,ΚΩΣΤΑΚΗ,ΣΠΑΛΙΩΡΑ,ΚΟΝΟΜΗ